Tek Eğimli Düz Çatı Kış Bahçesi

  Tek Eğimli Düz Çatı Kış Bahçesi

  Modern görünümlü istenilen boyut ve ölçülerde yapılabilen tek eğimli düz çatı kış bahçesi modelleri her işletmeye, villa, teras balkon ve mekana ve özel istisna durumlar için giyotin cam sistemi camekan balkon tek eğimli düz çatı kış bahçesi siparişlerinizi özen ile tasarlayıp, kullanıma sunuyoruz. Ev sahipleri, kış bahçesi sahibi olmak istediklerinde genellikle tek eğimli düz çatıları tercih etmektedirler. Tek eğimli düz çatı dizaynının tercih edilmesinin 2 önemli sebebini bulunmaktadır.

  Kış bahçesi taban alanına ve metrekaresine bakıldığı zaman diğer kış bahçesi dizaynlara göre daha ekonomik olmalarıdır. Kış bahçesi yaptıracak olanların değişik dizayndaki kış bahçelerinin evlerinin mimarisine uymayacağı endişesi ve düşüncesidir. Tek eğimli düz çatı tarzının her tipteki mimari yapıya kolaylıkla adapte edilebilmekte olduğu görülmektedir. Termal özellikli çatı ve entegre dere sistemine sahiptir.

  İç ve dış kaplamanın farklı olma özelliği mevcuttur. Her türlü ısı ve güneş kontrol camlarının uygulanabilmesi mümkündür. Çatı sistemi tamamen taşıyıcı çelik konstrüksiyondur. Hırsız emniyet mekanizmaları ile emniyetli ve kilitli kol alternatifleri de mevcuttur. Her türlü kanat, vasisdas açılım, sürme, katlanır pencere yada kapı opsiyonları da mevcuttur. Tam yalıtımlı çatı sistemi ve doğrama sistemlerinden oluşmaktadır. Tüm çatıya güneşten koruma amaçlı gölgeleme sistemi uygulanabilmektedir.

  Aynı zamanda maksimum alan kazanılmasına da olanak verir. Ağır bir görünüm olmadan sağlamlıkla zarafeti birleştiren ince profillere de sahiptir. Arzu edildiğinde mevcut bir çatı eğiminle aynı eğime sahip olabilmesi ya da diğer tasarım gereksinimlerine uygun hale getirilebilmesi için çatı eğiminin rahatlıkla değiştirilebilmesi en önemli özelliği ve avantajıdır. Evlerinizin bahçelerinde olduğu kadar çatı teraslarınızda da rahatlıkla uygulanabilecek bir kış bahçesi tipidir. Dış ortamın doğallığını iç mekana taşımak hiç bu kadar kolay ve çekici olmamıştır. Düz çatı kış bahçesi en esnek ve en ekonomik kış bahçesi modelidir.

  Müstakil bahçeli villa ve evlerin bahçe, teras, çatı, çardak, saçak, balkon, havuz gibi yağmur güneş gibi mevsim koşullarından korunmak amacı ile yapılabilir. Dükkanların önleri için idealdir. En çok tercih edilen seçenektir. Verandalarda, kahvaltı salonu, kafeterya, restoran ve lokanta gibi türlü mekanlarda, açık havada bulunan yaz ya da kış bahçelerinde, havuzlarda ve daha bir çok yerde bu sistemler tercih edilerek bahse konu alanın üstü isteğe göre açılıp kapatılabilir.

  Our Score
  7/24 En uygun hizmet