Isıcamlı Cam Balkon

  Isıcamlı Cam Balkon

  Isı camlı cam balkon modelleri ulaşılabilmiş en üst düzey cam balkon ısı yalıtımını müşterilerine sunuyor. Cam balkonda ısı yalıtımının artırılması mıknatıslı conta, özel ayarlanabilir uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta sistemi ile birlikte kullanılmasının yanı sıra, bugüne kadar yaşanan tüm arızalara çözüm olarak üretilen sistem, pratik ve konforlu bir şekilde, çok uzun yıllar teknik servis istemeden çalışabilmesi için geliştirilmiştir.

  Katlanır ısı camlı balkon sistemleri, tekcamlı modellere göre, 5 kat daha iyi yalıtım sağlar. Isıcamlı balkon kapama sistemi, sanılanın aksine, sizi soğuktan korumakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. Isıcamlı cam balkon kapama modelleri ile 2 ay gibi sınırlı bölgelerde balkon keyfini hangi şartlar olursa olsun, dört mevsim yaşamınıza imkan tanıyor. Isıcamlı cam balkonda kullanılan ısıcamların özelliğine bağlı olarak, tek cam göre daha fazla yalıtım sağlanabilmektedir. Cam balkonda ulaşılmış en yüksek yalıtım. Yazları balkonunuz daha serin, kışları daha sıcak.

  Alüminyum raylar üzerine kurulan bu sistem, sağa ve sola hareket eden katlanır bir cam balkon sistemidir. Bu özelliği sayesinde istenildiğinde açılan, istenildiğinde kapanan yapısıyla işlevselliği üst düzeydedir. Talebe göre sağa ya da sola toplanabilen camlar, alandan tasarruf edilmesini sağlar. Paslanmaz malzemelerden üretilen bu camlar, uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Sadece kışın değil, dört mevsim istenildiği gibi kullanıma uygundur. Yağmur, kar, dolu gibi olumsuz hava şartlarından korunma sağlayan bu sistem, %99 oranında su geçirmez bir materyalden üretilir.

  Aşırı rüzgar ve fırtına gibi durumlara karşı herhangi bir olumsuzluk yaşanma ihtimali yoktur. Bünyesinde bulunan özel kilit sistemi sayesinde, çocukların ya da evcil hayvanların güvenliği de düşünülmüş, onlar için de özgür bir gezinti ve oyun alanı oluşturmuştur. Isıcamlı cam balkon sistemlerinde kullanılan temperli camlar sayesinde ise herhangi bir kırılma, çatlama ya da çizilme ihtimali neredeyse imkansız hale getirilmiştir. Bu sayede bu cam balkonların güvenliği de ön plana çıkmıştır. Mimari olarak ise herhangi bir görüntü kirliliği ya da mimari yapıyı bozan bir görünümü olmadığı gibi, bina yapısına dışardan bakıldığında şık ve modern bir görünüm katar.

  Artık cam balkonda perde sıkıntısına son. Isıcamlı cam balkon sistemiyle iki cam arası jaluzi perde sistemini getirdik. Bu sayede ekstra, perde, stor, zebra v.b uygulamlar yapılmadan şık tasarımıyla, güneşi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Gerek görsellik gerek işlevsellik bakımından sıradan bir cam balkona nazaran çok daha kullanışlı ve çok daha konforludur. Isıcamlı cam balkon, balkonlarınızı daha yaşanılır ve daha ferah bir boyuta taşıyor.

  Isıcamlı katlanır cam balkon metrekare m2 fiyatları ölçüleriniz ve istenilecek özelliğe göre değişebilmektedir. Daha da önemlisi yaşam alanlarınızda ekstra bir oda yaratıyor ve balkonlarınızı da dinlenmek, nefes almak, keyif yapmak için kullanabiliyorsunuz. Sahip olduğu ısı yalıtımı ile ısıyı hapseden ve kış aylarında faturaları azaltmanıza yardımcı olan özel sistemler bütünü olarak da tanımını yapmak mümkündür.

  Bu balkon modellemesinde, tercih edilen profilin yanı sıra fitiller ve fitil içi malzemeler de standartların çok üstünde ürünlerden seçiliyor ve kullanım ömrünün de çok daha uzun olduğunu ifade etmek gerekiyor. Sahip olduğu ısı yalıtımı özelliği ile yaz ve kış aylarında çok daha konforlu ve ferah bir ortam sunacağını da belirtmekte fayda var.

  Our Score
  7/24 En uygun hizmet