Çift Eğimli Beşik Çatı Tipi Kış Bahçesi

  Çift Eğimli Beşik Çatı Tipi Kış Bahçesi

  Çift eğim çatılı kış bahçesi özellikle villa tarzı evlerde, müstakil konutlarda ya da kışın da kullanılan yazlıklarda sıklıkla tercih edilen bir balkon türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı olarak veranda olarak da adlandırılan kış bahçeleri, evinize farklı bir konfor alanı ve bambaşka bir lüks katar. Çoğunlukla geniş bir balkon olarak kullanılan kış bahçesi cam balkon sistemleri ile kaplanarak kullanışlı ve pratik bir hale getirilir ve dört mevsim boyunca işlevini sürdürür.

  Bütçenize uygun fiyatlar, memnun kalacağınız bir iş, estetiğe önem veren bir ekip ve en önemlisi kalitesini yüksek standartlara getirmiş bir firma.İstediğiniz her şey bir arada. Hem isteklerinize hem de zevkinize uygun yapılar ve profesyonel bir ekip. Memnuniyetiniz bizim için her şeyin üstündedir. Çift eğim çatılı kış bahçesi, üçgen şeklindeki çatısı sayesinde mekanınıza derinlik katar. Diğer tipteki çatı modelleri gibi bakım ve onarım istemeyen malzemelerden imal edilmektedir. Hayat tarzınızı yeniden şekillendirmeniz için vazgeçilmez bir fırsattır. Yüksek çift eğimli çatısı, özel ısı kontrollu camlar ile kapatılmaktadır. Bu camlar yaz kış olumsuz hava şartlarından etkilenmeden ortamın güzelliğini yaşamanızı sağlar. Bu özel nitelikli camlar sayesinde güneşin büyük oranda içeri girmeden yansıltılması sağlanırken, doğal ışığın parlaklılığının içeri girmesine izin verir.

  Bu ısı kontrol sistemi sayesinde tüm yıl boyunca dış mekanın tüm panoromik görüntüsünün güzelliğini evinizin iç mekan konforunda yaşayacaksınız. Tüm bu özellikler kış bahçenizi evinizin en çok tercih edilen mekanı yapmaya yetecek ve artacaktır bile. Dış görünüşü itibari ile çift eğimli beşik çatı formundaki kış bahçeniz evinize ayrı bir heyecan ve şıklık katar. Mekanınıza ferahlık ve havadar bir görünüş kazandırır. Sağnak yağmurun ve şiddetli kar yağışının hiç bu kadar keyif vereceğini düşünmüş müydünüz? Çatının dizaynından ötürü tepesinde oluşan mahyalara geleneksel çatı süsleme aksesuarları eklenebilmektedir. Gotik tarzdaki bu kış bahçesi modeli estetik güzelliği sayesinde binanızın değerine değer katar.

  Çift eğimli beşik çatı kış bahçesi modelleri, kış bahçesi hazırlamak isteyenler için mekan belirlemesinin hemen ardından başlayan yoğun süreçte en önemli adımlardan birisidir. Kış bahçesi modelleri, kış bahçelerine rağbetin artmasıyla birlikte çeşitlenmiştir. Modeller belirlenirken temel kriter, çatı ve şekildir. Çift eğimli beşik çatı kış bahçenizin cam çatılı veya kapalı çatılı olması, modelde belirleyici olan en temel unsurlardan birisidir. Bununla birlikte her iki seçeneğin de kendi içinde farklı modelleri bulunmaktadır.

  Çift eğimli beşik çatı kış bahçesi tasarımları, dikdörtgen ve kare başta olmak üzere birçok geometrik biçimde yapılabilmektedir. En sık tercih edilen model dikdörtgen şeklindeki modellerdir. Bu modeller kullanımda kolaylık sağlamakta ve ferahlığı arttırmaktadır. Bunun yanında çatı alternatiflerini de oldukça arttırdığını söylemek mümkündür. Yeni dünya düzeni bizleri evlerimizin maksimum işlevselliğine yönlendirmekle birlikte; çalışma, dinlenme ve hobi alanlarını bir araya getiren ev çözümlerine uyumlanmaya yöneltti, kış bahçeleri de tüm mevsimlerde evlerin en değerli yaşam alanlarından biri haline geldi. Tüm tarzlara ve zevklere uygun tasarlanabilen kış bahçelerinin ileri dönüşümlü iyi bir yatırım ve günlük yaşamlarımız için kıymetli bir değer olduğunu bir kez daha gözlemlemiş olduk.

  Our Score
  7/24 En uygun hizmet