Kişiye Özel Kış Bahçesi

  Kişiye Özel Kış Bahçesi

  Kış bahçesi villa malikane müstakil dubleks, trıbleks tarzında yapıların bir uzantısı veya tamamen bağımsız bir yapı olarak size doğanın bütün güzelliklerini görme imkanı sağlayan ve sizi doğayla buluşturan kişiye özel uygulamalardır. Kış bahçesi sisteminde tüm ayrıntılar tek tek projelendirilmiştir. Kendine özgü sistem detayları sayesinde bir kış bahçesinde aranılan tüm özelliklere sahiptir. Kış bahçeleri güneşin tüm olumsuz etkilerinden arınmış, ancak süzülmüş gün ışığıyla dolu ortamlar yaratmak için geliştirilmiştir.

  Bahçe ortamlarından kış aylarında da vazgeçmek istemeyen siz değerli müşterilerimiz için kaliteli cam malzemelerden üretilen kış bahçeleri uygun bir seçim olmaktadır. İsteğinize göre dikdörtgen ya da üçgen şeklinde üretilebilen kış bahçesi sistemleri kolay kullanımı ve temizlenebilir yapısı ile pek çok kişinin tercih ettiği bir seçimdir.

  Kullanılan camlar yaz aylarında katlanabilir bir yapıya sahip olduğu için dört mevsim boyunca kış bahçelerinizin tadını en konforlu şekilde çıkartabilirsiniz. Cam ve çelik malzemelerden üretilen bu sistemlerin ayrıca özel kilit sistemleri de bulunduğu için kullanımları son derece güvenilirdir.

  Kış Bahçesi Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?
  İstenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman kapatılabilen yapısı nedeniyle, kış bahçeleri kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir.
  Binanıza ve bahçenize estetik bir görünüm katar
  Esnek kullanım kolaylığı sayesinde yağmur, kar ve iklim şartları ne olursa olsun kış bahçenizi istenilen biçimde kullanma imkanı sağlar.
  Toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, bahçelerde yuvalanabilen hayvanla ve atıkları gibi istenmeyen dış ortam şartlarından korunma sağlar.
  Evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan sağlar.
  Dış ortam ile iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar.
  Temperli camlar kullanıdığından, darbelere karşı dayanıklıdır.
  Enerji tasarrufu sağlar.
  Kış bahçesi sistemlerinde kullanılan malzemeler paslanmaz çeliktir,neme karşı dayanıklıdır.

  Kış bahçesi ile ister özel, ister ticari amaçlı olsun her türlü alanı kapalı, ancak şeffaf mekanlar olarak şık ve işlevsel hale getirmek mümkündür. Bu sistemde kullanılan temperli veya emniyetli cam sayesinde ısıtma ve soğutma esnasında minimum ısı kaybı söz konusudur. Her iklim koşuluna uygun çevreci, estetik, dekoratif, fonksiyonel çağdaş mekanlar sunuyoruz. Kış bahçesi sistemlerinde kullanılmakta olan hammaddelerin büyük bir kısmını cam ve alüminyum oluşturmaktadır. Doğaya bir zararı olmayan bu maddeler ayrıca yüzde yüz geri dönüşüme kazandırılabilmektedir. Görsel olarak da çevreye ve doğa ile tam uyum sağlamakta olan kış bahçesi sistemleri dört mevsim doğa ile iç içe yaşanılabilecek mekanlar sunuyor.

  Kabul etmeliyiz ki her yeni kış bahçesi üretim ve uygulaması kişiye, binaya veya mekana özel bir imalattır. Her müşteri farklı beklenti ve amaç ile kış bahçesi talep etmektedir. Tasarımdan, çatı sistemlerine, uygulanacak zeminden, malzeme renklerine, dikey kapatma pvc, alüminyum, motorlu giyotin, camlama ürünlerinden, aydınlatma sistemlerine kadar bir çok farklılık gösteren nokta ile karşı karşıyayız. Firma olarak yerinde keşif yaparak, uygulanacak zemin ve müşteri isteklerini dikkatlice dinleyip çözüm önerilerimiz getiriyoruz. Hayal dünyamızda istediğimiz tasarımlar ile ödeyeceğimiz bedelin bir arada buluşması işin gerçekliğine atılacak adımdır.

  Our Score
  7/24 En uygun hizmet